neděle 13. ledna 2013

Posuď knihu podle obalu - 64

Toto meme je pořádané kažkou neděli Syki z knižního doupěte. Cílem je vybrat si jakoukoliv obálku. Českou nebo originál? Na tom nezáleží, hlavní je, aby jste popsali obálku. Proč se Vám líbí nebo nelíbí, co Vás zaujalo... Více informací tady
Zrada 
( Román prázdné rakve )  

Gregg Olsen

Únor 2013, Fortuna Libri  Anotace -
Stalo se to velice rychle, jak už to u tak strašných věcí bývá. K Olivii se přiblížila čepel nože a zapíchla se jí do hrdla. Prudce a zuřivě. A jen vrah mohl vnímat ironii jejích posledních slov: Teče mi krev!

Když na večírku kdosi ubodá Olivii Grantovou, studentku, která přijela na výměnný pobyt, obvinění se městečkem Port Gamble šíří rychleji než nejpopulárnější zprávy na Twitteru. Skoro všichni ukazují prstem na Briannu, již mnozí pokládají za falešnici a jejího přítele Drewa. Čisté svědomí však nemá ani Beth Leeová, samotářka, u níž Olivia bydlela. Bethiny nejlepší přítelkyně Hayley a Taylor Ryanovy se pokusí její jméno očistit, přitom však objeví hustou pavučinu šokujících tajemství.
 
Já vůbec nevím, co bych mohla říct k této obálce.  Možná jen, že je dokonalá! Jsem tak ráda, že nakladatelství ponechalo originální obálku ;) 

2 komentáře:

  1. Veľmi pekné sú obálky tejto série, rada by som si prečítala knihy 8)

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě si ji je někdy přečti, je to hodně dobré ;)

    OdpovědětVymazat