Memes


  Věty mého srdce


  Přidala jsem se do meme pořádané blogerkou z Knižního útočiště - Ettelëy Dragons a proč? Protože co Vás může  nabudit ke čtění knihy víc, než ukázka správného okamžiku z ní? Obrázek jsem si vytvořila sama, snad to nebude vadit ;)
    
  Takže ještě v bodech:
  • “Věty mého srdce” se budou na blogu objevovat každé pondělí
  • Úkolem je zveřejnit nějakou část z libovolné knihy, která vás nějakým způsobem zaujala a nějak na vás zapůsobila (může jít o jednu větu či hned několik)
  • K vybraným větám přidejte název knihy, ze které pochází + jméno autora dané knihy
  • A ta nejdůležitější část: K vybraným větám připište několik větiček, proč jsem si vybrali právě tyto věty, čím vás tak zaujaly a jak na vás zapůsobily.

  Seznamka 

    
  Cílem je každý týden vybrat jednu knihu a seznámit Vás ní. Vždy to bude kniha ze zahraničí. Tento článek bude věnovám hlavně neangličtinářům, kteří se touto formou budou moci taky trochu orientovat v anglických knížkách. Toto meme (či co to je ;)) jsem si vymyslela sama.

  Waiting on Wednesday


  Meme Waiting on Wednesday od Jill z blogu Breaking the Spine.  
  Cílem je vybrat si knihu, kterou chcete přečíst. Je jedno jesli má teprve vyjít nebo už vyšla nebo jestli je česká či americká. Pro toto meme jsem si vytvořila vlastní obrázek ;)

                                               On my wishlist


  Jde o sobotní meme pořádané Book Chick city. Cílem je uveřejnit několik knih, které si přeješ pořídit.  Posuď knihu podle obalu


  Toto meme je pořádané kažkou neděli Syki z knižního doupěte. Cílem je vybrat si jakoukoliv obálku. Českou nebo originál? Na tom nezáleží, hlavní je, aby jste popsali obálku. Proč se Vám líbí nebo nelíbí, co Vás zaujalo... Více informací tady.
  1. Meme se bude objevovat na blogu v neděli. Žádný jiný den nepřipadá v úvahu. Bude to prostě nedělě a basta. 
  2. Vyberete si jeden obal knihy, publikujete k němu stručnou anotaci knihy a posuďte ho, jak se vám zachce.
  3. Může se jednat o knihu, který už dávno vyšla, právě vychází, nebo má terpve vyjít. Je to jedno. 
  4. Fantazii se meze nekladou a výběr ponechávám čistě na vás. 
  5. Bavte se...