pondělí 2. července 2012

Věty mého srdce - 6

Cílem tohoto pondělního meme je, abych ukázala jaký kousek z knihy mě zaujal a proč. Toto meme pořádá  Knižního útočiště   

 
 
Závist 

Gregg Olsen 
 
Román o prázdné rakvi - Vražda je tak sprosté slovo... Noc, kdy Katelyn zemřela, se stalo cosi, co všechno změnilo. Zlo má nejrůznější příchutě. Někdy je hořké, jindy ošidně sladké. Katelyn zjistila den své smrti. V jeden okamžik byla deprimovaným teenagerem a zároveň ztratila život. A pak... ležela na stole z nerezové oceli, oči skleněné, tělo studené, a byla opravdu, ale opravdu mrtvá. Jak se to stalo? Byla to sebevražda, nebo vražda? A kdo za to nese vinu? Dvojčata Hayley a Taylor Ryanovi zakopnou o důkaz, který je mnohem více znepokojující než si vůbec dokázali představit... a prolitá krev je přivede na stopu tajemství z dávné minulosti, o níž by raději ani nic nevěděli. Autor se nechal inspirovat pravdivým příběhem internetové šikany a Závist je prvním dílem odvážné, otevřené a hrůzostrašné série, která vás přivede až na hranu mezi životem a smrtí.

Věty mého srdce 
 Třebaže většina lidí zlo do svého života nezve, malým nepěkným tajemstvím je, že pozvání není třeba. Zamčené dveře nemají význam. Ani moderní bezpečnostní systémy. Když se nad tím zamyslíte, zlo je do jisté míry úžasné. Ví, jak se dostat dovnitř. 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat