středa 6. června 2012

Waiting on Wednesday - 3

 Waiting on Wednesday od Jill z blogu Breaking of the Spine. Cílem je vybrat si knihu, kterou chcete přečíst. Je jedno jestli má teprve vyjít nebo už vyšla nebo jestli je česká či americká.


na-pul-cesty


        Na půl cesty do hrobu

                                 Jeaniene Frost


Anotace - 
 Poloviční upírka Catherine Crawfieldová loví upíry s jediným cílem – pomstít se. Doufá totiž, že jednou ze stvůr bez tlukoucího srdce, které nemilosrdně zabíjí, bude její otec. Muž, který zničil život milované matce.
Na jedné ze svých nočních „loveckých“ výprav však narazí na upíra, který ji hravě přemůže. Cat netuší, že se pokusila zabít Bonese, profesionálního lovce odměn. Ten jí místo smrti překvapivě nabídne pomoc při pátrání po otci. Má ale zásadní podmínku. Cat s ním musí trénovat a rozvíjet tak své mimořádné schopnosti polovičního upíra – genetický dar nenáviděného otce…
Ale dříve, než Cat dokáže naplno využít svých nově získaných schopností drsné lovkyně démonů, se jí i Bonesovi vydá ve stopách skupina zabijáků. Nyní si Cat musí zvolit, na jakou stranu se přidá. I když o její volbě není pochyb, protože Bones ji přitahuje více než jakýkoli jiný muž s bijícím srdcem…

Již vyšla v roce 2012, Fantom Print


Zatím moc nevím, co si mám o této knize myslet, ale ráda bych si ji přečetla a udělala si tak svůj vlastní názor. Vypadá to na další drsnou hlavní hrdinku, což by mohla být zábava ;)

2 komentáře:

  1. tak toto meme určitě zařadím na svůj blog:) ...jinak tuhle knížku taky chci mít přečtenou:)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak snad se nám bude kniha líbit ;)

    OdpovědětVymazat