neděle 6. listopadu 2011

Posuď knihu podle obalu - 22Toto meme je pořádané každou neděli Syki z Knižního doupěte. Cílem je vybrat si jakoukoliv obálku knihy a popsat, co vás na ni zaujalo, proč se vám líbí nebo nelíbí,... 
                                                         Více informací najdete tady.Původní obálka knihy  -

Born at Midnight - Zrozena o půlnoci

by C. C. Hunter

 Vychází na konci listopadu.


Anotace - 
Na Kylii se poslední dobou řítí jedna nepříjemnost za druhou: rodiče se rozvádějí, přítel se s ní rozešel a navíc ji pronásleduje podivný člověk a Kylie nemá tušení, co po ní chce. Zdá se, že je ale jediná, kdo ho vidí, takže si všichni okolo ní myslí, že je blázen. Když ji matka pošle na celé léto do tábora pro problémovou mládež, Kylie je přesvědčená, že už to nemůže být horší.

Bože, jak moc se ale mýlí!

Na táboře je Kylie obklopena samými upíry, vlkodlaky, vílami a čarodějnice. Má věřit ostatním, když jí tvrdí, že ona je jednou z nich? Nebo se ji jen snaží utvrdit v tom, že je opravdu blázen? Zatímco se Kylie snaží vyrovnat se skutečností, že tyto bytosti doopravdy existují a že ona sama nemusí být obyčejným člověkem, seznámí se se dvěma chlapci, kteří se vzájemně předstihují, kdo si získá její přízeň. Jenže jeden je vlkodlak a druhý elf. Než jim však Kylie otevře své srdce, musí odhalit pravdu. Co po ní chce ten duch, který ji pronásleduje? Komu může nebo nemůže věřit? Ze všeho nejdřív ale musí zjistit … kdo vlastně je ona sama!


Rozhodla jsem se zavzpomínat na dobré časy, kdy jsme doufali, že nakladatelství Baronet ponechá původní obálku knihy. Tato obálka má v sobě něco... tajemného, ale s použitím růžové a FIALOVÉ i něco jemného. Rozrůstající strom může znamenat vnitřní rozervanost a nejistotu a ta mlha vzadu nám zakrývá les. Co se v něm asi ukrývá?

Blonďatou modelku postavili na místo, kde se strom začíná roudvojovat a tím je efekt opravdu výborný. Modelčiny šaty nejsou křiklavé, ale jsou hezky sladěné s okolím.


                                                                 Český coverŽádné komentáře:

Okomentovat