středa 24. října 2012

Waiting on wednesday - 12

Waiting on Wednesday od Jill z blogu Breaking of the Spine. Cílem je vybrat si knihu, kterou chcete přečíst. Je jedno jestli má teprve vyjít nebo už vyšla nebo jestli je česká či americká. 
 
 
 
Dokonalý pár 
 
 
 
Ally Condie  
 
 
 
 
 Červen 2012, Knižní Klub

 
 
 
Anotace -
Cassie vždy věřila, že podřídit se těmto rozhodnutím je jen malou daní za dokonalý život. Když jí tedy Společnost vybere jako životního partnera jejího nejlepšího kamaráda Xandera, nepochybuje o tom, že je to ten pravý… dokud se na displeji s jeho portrétem nakrátko nemihne tvář někoho úplně jiného. Cassie musí najednou řešit obrovské dilema – volit mezi Xanderem a Kyem, jediným životem, jaký kdy poznala a dovedla si představit, a cestou, po níž se dosud nikdo nevydal. Musí volit mezi dokonalostí a citem, který možná dokonalý není, zato je však upřímný.
 
Book trailer -
  
 
O téhle knize nevím, co si mám myslet. Prý je to takový průměr. Co myslíte vy? Já bych si ji docela ráda přečetla, protože se mi dost líbí trailer, který pro knihu vytvořili. Ano, obálky dělají také své, ale teď se mi nějak ( až ) moc začalo líbit téma - budoucnost. Navíc jsem slyšela, že se druhý díl posunuje až na leden. Je to pěkná škoda, protože si mohli příznivci této knihy přát knihu k Vánocům.

2 komentáře:

  1. Mne sa kniha páčila 8) len mi tam chýbala akcia. Bolo to skôr také emotívnejšie a na zamyslenie, ale je určite dobrá, tá téma je skvelá 8)

    OdpovědětVymazat
  2. Knížky na zamyšlení mám ráda ... že bych ji přece jenom zkusila? :D

    OdpovědětVymazat